Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Mercor został wyróżniony Diamentem Forbesa!

Pragniemy z dumą poinformować, że nasza firma została nagrodzona diamentem Forbesa, czyli jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych pracodawcom w Polsce. Była to już 15 edycja tego wyjątkowego rankingu. Bazuje ona na metodzie wyceny firm przy uwzględnieniu wyników finansowych oraz wartości majątku, co umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstwa dzięki wielkości realizowanych inwestycji, a także zdolności do zwiększania sprzedaży, a przez to zysków.

Chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi za wspólny wysiłek, który doprowadził nas do tego miejsca. Bez wszystkich pracowników Grupy Mercor nie byłoby to możliwe. Cieszymy się, że możemy razem pracować i razem piąć się na szczyt. Mamy nadzieję, że w przyszłości osiągniemy jeszcze więcej i wierzymy, że dokonamy tego wspólną pracą.

Link do artykułu