Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Mercor Kongres 2023

16 czerwca odbył się Kongres Mercor 2023, zorganizowany z okazji trzydziestopięciolecia istnienia Grupy Mercor. W ramach wydarzenia zaprezentowane zosały sposoby mierzenia naszego sukcesu (KPI), ważne informacje finansowe i zrealizowane cele. Przedstawione zostały działania wielu działów i spółek należących do naszej Grupy, m.in. dział marketingu, działu HR, spółki DFM Doors, mcr Tech Lab, Elmech.

W tym roku wydarzenie zorganizowane było pod hasłem "Mierzmy sukces! Jak konsekwentnie realizowane cele wpływają na rozwój Grupy Mercor". Prelegenci w swoich wystąpieniach szczególny nacisk położyli na to:

  • jakimi miernikami (KPI) określamy sukces;
  • jakie cele na rzecz rozwoju Grupy zrealizowaliśmy;
  • przybliżenie ważnych informacji finansowych.

Kongres Mercor 2023 odbył się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Jest to jedno z największych w Europie i najnowocześniejszych muzeów, przedstawiające wydarzenia lat 1939-1945 na całym świecie (a także wcześniejsze – będące bezpośrednimi przyczynami wybuchu wojny – i późniejsze – jej następstwa). Szczególne miejsce zajmuje w nim historia Polski.