Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

MCR EDU Z WIZYTĄ W MCRSKLEPIE

MCRSKLEP W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH
Z początkiem maja firma Mercor S.A. uruchomiła sklep online - mcrsklep. W ramach mcr edu przeprowadziliśmy krótki wywiad z Janem Paluchem, który jest osobą odpowiedzialną za ten projekt i opowiedział nam o podstawowych funkcjonalnościach sklepu online. 

mcrsklep jest już dostępny dla klientów Mercor. Czy to znaczy, że online można kupić wszystkie produkty z oferty firmy?
W pierwszej kolejności wprowadziliśmy do mcrsklepu produkty, które składają się na systemy zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji budowlanych.   


Czy planują Państwo poszerzenie tego asortymentu?
Tak, planujemy w ciągu kilku miesięcy poszerzyć ofertę mcrsklepu o wybrane elementy systemów wentylacji pożarowej oraz oddymiania grawitacyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby te produkty były dostępne online dla naszych klientów jak najszybciej.


Czy w mcrsklepie można zamówić produkty w każdej ilości?
Wielkość zamówienia jest ograniczona ilościowo do stanu magazynowego – podczas zakupów klient może zamówić maksymalną dostępną ilość.


A jeśli klient będzie chciał zamówić ilość większą niż to przewiduje stan magazynowy?
Zawsze ma taką możliwość, nasze zespoły handlowe pozostają niezmiennie do dyspozycji i w każdej chwili mogą przeprowadzić klienta przez proces takiego zamówienia już poza sklepem online.


Te same zespoły handlowe zajmują się doradztwem produktowym?
Oczywiście. Nasze zespoły handlowe to specjaliści branżowi, którzy od lat są w stałym kontakcie z klientami. W każdej chwili można się do nich zwrócić, teraz także poprzez zakładkę „Kontakt” na stronie głównej mcrsklepu. Dzięki uruchomieniu sklepu online nasi handlowcy zyskali nowe narzędzie, które usprawnia obsługę klienta.


W jaki sposób klient może zapłacić za zamówienie w mcrsklepie?
Dostępne formy płatności to: przelew tradycyjny oraz szybkie płatności Dotpay. Dodatkowo – kredyt kupiecki – dla klientów, którzy mają z nami podpisane umowy handlowe i na podstawie weryfikacji u ubezpieczyciela należności otrzymali limit kredytowy w określonej wartości i na określonych warunkach; do wysokości tego limitu.


mcrsklep wysyła zamówienia za granicę?
Obecnie nie. Zamówienia są dostarczane na terenie Polski przez firmy kurierskie DHL i SCHENKER. Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 3-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Możliwy jest również odbiór osobisty z magazynu, po wcześniejszym kontakcie z nami.


Planujecie Państwo inne wersje językowe mcrsklepu?
Tak. Pracujemy nad tym.


Produkty Mercor są już dostępne online 24/7, czego Państwu życzyć z okazji tej premiery?
Szybkich łączy internetowych, coraz szerszej oferty online i wielu udanych transakcji.

Dziękujemy za rozmowę.