Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Dział Projektowy Oddymiana Grawitacyjnego w Mercor

Kim jesteśmy, co oferujemy.

Filar Działu Projektowego stanowią pracownicy z długim stażem w branży przeciwpożarowej, a także rzeczoznawcy ds. ppoż. Wiedza merytoryczna, którą dysponują projektanci pozwala na optymalny dobór rozwiązań na podstawie obowiązujących przepisów i wymagań, a każdy projekt traktowany jest indywidualnie i konsultowany z klientem. Projektanci pomagają i wspierają także na etapie realizacji danego kontraktu. Stanowią mocne wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowania koncepcji pod ofertę, dopasowaną do potrzeb danego klienta.

Szkolenia prowadzone przez naszych projektantów łączą w sobie zakres teoretyczny z obszaru projektowego, jak i praktyczny, poparty wieloletnimi doświadczeniami w obszarze systemów oddymiania jak i ogólnie pojętej branży przeciwpożarowej.

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i długotrwałą współpracę.

Jakie są nasze główne cele?:

- wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania koncepcji projektowych pod ofertę handlową;
- opracowywanie projektów budowlanych, technicznych i wykonawczych dla biegnących realizacji;
- projektowanie systemów oddymiania na dostępnych/ obowiązujących standardach (NFPA 204, BS 7346, PN –B-02877-4 itp.);
- weryfikacja przyjętych rozwiązań projektowych w oparciu o produkty Mercor;
- projektowanie różnorodnych systemów oddymiania grawitacyjnego (budynki magazynowe, produkcyjne, klatki schodowe itd.) dla zewnętrznych klientów;
- wsparcie merytoryczne dla firm współpracujących (min. Generalnych Wykonawców) w czasie realizacji;
- wsparcie projektowe dla biur architektonicznych i branżowych w zakresie systemów oddymiania grawitacyjnego;
- prowadzenie szkoleń merytorycznych z zakresu różnorodnych aspektów projektowania systemów oddymiania dla zainteresowanych grup (pracownicy PSP, Rzeczoznawcy ds. ppoż., architekci, projektanci branżowi itd.);

Chcesz wiedzieć, jak jeszcze możemy Ci pomóc? Napisz do nas: oddymianie@mercor.com.pl