Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Mercor centrum usług wspólnych

Mercor Centrum Usług Wspólnych to niezależna organizacyjnie jednostka, której celem jest świadczenie usług na rzecz innych jednostek wielooddziałowego przedsiębiorstwa jakim jest Grupa Mercor.

Spółka dysponuje własnymi zasobami, bazuje na wiedzy i procesach, które stanowią bazę dla usług wykonywanych na rzecz wszystkich zlokalizowanych w Polsce podmiotów Grupy.

Skonsolidowane w Mercor Centrum Usług Wspólnych czynności realizowane są w ścisłej współpracy i pod kontrolą firmy macierzystej. Pozwala to na wykorzystanie efektu synergii, optymalizację kosztów i rozwój technologii w służbie całej Grupy.

Jednostka ta została powołana w 2023-cim roku w ramach działań optymalizacyjnych w Grupie, realizując cel zwiększenia efektywności, niezawodności, poprawy jakości usług, ich sprawności i nowoczesności.

 

Podmiot świadczy profesjonalne usługi rachunkowe, kadrowo-płacowe, marketingowe, informatyczne i prawne na rzecz spółek zależnych Grupy.

Dzięki specjalizacji, wysokiej standaryzacji, wiedzy eksperckiej i doświadczeniu Mercor Centrum Usług Wspólnych Sp. z o. o. obsługuje procesy wspierające biznes wykorzystując najlepsze praktyki rynkowe, kształtuje relacje z klientami na zdrowym i biznesowym poziomie. Misją podmiotu jest bycie partnerem i doradcą biznesowym spółek Grupy Kapitałowej Mercor.