Technolog

Grupa „MERCOR” S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Mirosław k. Płocka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemia lub pokrewne),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania projektami w obszarze R&D,
  • umiejętności analityczne, samodzielność, sumienność i dokładność,
  • mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Zadania:

  • Dobór surowców do produkcji i opracowywanie receptur,
  • opracowywanie zasad kontroli jakości oraz uczestniczenie w pracach związanych z kontrolą jakości,
  • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności oraz poprawy jakości produktów,
  • współpraca z jednostkami badawczymi i konsultantami,
  • obsługa reklamacji składanych przez klientów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w swojej branży,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą” oraz szereg benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • w piątki wychodzimy z biura 3h szybciej.