Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje oddzielenia przeciwpożarowe, systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie do centrali firmy w  Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim (eksport)

Gdańsk, ul. Grzegorza z Sanoka 2

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe w modelu B2B na rynkach zagranicznych,
  • komunikacyjna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • chęć i zaangażowanie w zdobywanie nowej wiedzy, w tym technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i proaktywna postawa w zakresie powierzonych obowiązków,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych (kilka razy w roku).
  • Mile widziane:
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • doświadczenie w HVAC,
    • doświadczenie handlowe na rynkach DACH,
    • znajomość innych języków obcych.

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych klientów na produkty Mercor SA, głównie na rynkach DACH oraz budowanie relacji z klientami,
  • wsparcie techniczne klientów (zapewniamy wdrożenie),
  • przygotowywanie ofert, umów, prowadzenie negocjacji,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem,
  • reprezentowanie firmy podczas wizyt u klientów i na imprezach targowych,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w swojej branży,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą” oraz szereg benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • w piątki wychodzimy z biura 3h wcześniej.