Projektant Mechanik

Grupa Mercor jest największym w Polsce i czołowym europejskim producentem biernych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie dla naszej spółki zależnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych do produkowanych magazynów energii, systemów zasilania gwarantowanego, przetwornic, zasilaczy morskich, UPS AC i DC, filtrów aktywnych, rozdzielnic potrzeb własnych, systemów 19”,
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej produkcyjnej i dokumentacji warsztatowej,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • proponowanie i wdrażanie zmian w celu poprawy jakości produktu,
  • praca z systemami wspomagania projektowania, PDM i ERP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: ukończony Wydział Mechaniczny lub pokrewny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana wiedza z zakresu słownictwa technicznego,
  • znajomość programów typu AutoCad i 3D, preferowany Inventor,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • mile widziana wiedza z zakresu wentylacji i wymiany ciepła.

To oferujemy:

  • Pracę w jednej ze spółek grupy kapitałowej zatrudniającej ponad 300 inżynierów,
  • udział w specjalistycznych projektach z branży energetyki, przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego i wojska,
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, komputer),
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy.
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych.