Business Development Manager

Grupa Mercor jest największym w Polsce i czołowym europejskim producentem zabezpieczeń przeciwpożarowych. Oferta Grupy Mercor znana jest z produkcji systemów oddymiania i odprowadzania ciepła, systemów wentylacji pożarowej, zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji budowlanych oraz drzwi, okien i bram przeciwpożarowych. Obecnie dla jednej z naszych Spółek poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa

Obowiązki:

  • Planowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej,
  • pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi,
  • monitorowanie trendów rynkowych, analiza konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych,
  • budowanie marki oraz wizerunku firmy w zakresie nowego produktu w Grupie Mercor, jakim są systemy mgły wodnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży technicznej,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub zainteresowanie branżą techniczną/przeciwpożarową,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analizy rynku: zdolność do analizy danych, identyfikacji trendów rynkowych oraz dostosowywania strategii sprzedaży do zmieniających się warunków rynkowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • udział w rozwojowym nowym projekcie Spółki, tym samym duży wpływ na rozwój biznesu, kreowanie nowych rozwiązań, a w dłuższej perspektywie na zbudowanie własnego zespołu,
  • duża samodzielność i odpowiedzialność za własny obszar pracy,
  • atrakcyjne benefity pracownicze,
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy – możesz zacząć pracę między 7 a 8:30,