Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

DFM Doors - przełamujemy stereotypy

Skoro możemy już polecieć na księżyc…

To dlaczego nie mielibyśmy zrealizować naszych ambitnych zamierzeń i pomysłów? – to pytanie stało się dla nas wyzwaniem i mottem, kiedy 6 lat temu tworzyliśmy nową markę #DFM – mówi Krzysztof Sławiński, dyrektor operacyjny i szef produkcji w DFM Doors – spółce, która w Grupie Mercor reprezentuje biznes drzwi przeciwpożarowych.

Nowoczesne koncepcje architektoniczne i śmiałe projekty wymagają zastosowania nowych rozwiązań!  Spójrzmy choćby na estetykę drzwi stalowych – ta kategoria dotychczas spychana na drugi plan po wymaganiach przeciwpożarowych, od kilku lat staje się jednym z głównych czynników do rozwoju w branży – kontynuuje Krzysztof Sławiński.

Zespół DFM składa się najwyższej klasy fachowców, którzy przez lata zebrali bogate doświadczenie w branży stolarki i ślusarki ognioodpornej. Naszym celem w DFM Doors jest osiąganie rozwiązań uznawanych dotychczas za niemożliwe i przełamywanie stereotypów związanych z oddzieleniami przeciwpożarowymi – podkreślają twórcy marki

Co takiego sprawia, że drzwi stalowe typu DFM DS przełamują stereotypy?

  • Są innowacyjne – m.in. poprzez niespotykane wcześniej połączenie stalowego skrzydła z aluminiową ościeżnicą.
  • Są bezpieczne – przebadane w certyfikowanych jednostkach badawczych według najnowszych norm, posiadają Europejską Aprobatę Techniczną (ETA) – mogą być znakowane CE
  • Są wytrzymałe.
  • Są trwałe.
  • Są lekkie.
  • Mają bardzo dobrą izolacyjność akustyczną.
  • Wyróżnia je unikalność i wyjątkowa estetyka.
  • Są odporne na korozje.
  • Ich proces produkcji jest przyjazny dla środowiska.

 

Spółka DFM Doors działa na rynku stosunkowo krótko, ale dzięki znakomitej jakości i innowacyjności produktów marka DFM już zdobyła sobie silną pozycję na krajowym rynku (dzięki spółce handlowej DFM Polska), a na rynkach zagranicznych (za sprawą spółki handlowej DFM Europe) zwiększa sprzedaż i śmiało wchodzi w nowe obszary, co widać w wynikach finansowych, które DFM Doors kontrybuuje do Grupy Mercor. Niedawno opublikowane wyniki 1Q 2023/24 są tego potwierdzeniem.