Księgowa

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod kątem ich zgodności z wymogami formalnymi,
  • rozliczanie podróży służbowych,
  • księgowanie dokumentów kosztowych,
  • fakturowanie wybranych transakcji sprzedaży,
  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań statystycznych,
  • uzgadnianie sald wybranych kont księgowych,
  • współpraca z audytorami i urzędami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - w obszarze rachunkowości lub finansów,
  • doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętności ich praktycznego zastosowania,
  • rozumienie procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie,
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z możliwością włączenia do pakietu osób najbliższych,
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, których koszt dzielony jest na pół pomiędzy Ciebie i pracodawcę,
  • dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie, akcje pracownicze,
  • dużą samodzielność,
  • elastyczne godziny pracy – możesz zacząć pracę między 7 a 8:30,
  • w piątki wychodzimy z biura 2 godziny szybciej.