Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Grupa „MERCOR” jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Grupy MERCOR obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz drzwi, okna i bramy przeciwpożarowe.

Mirosław k. Płocka

Zakres obowiązków:

  • Objęcie roli lidera uruchomienia nowej linii produkcyjnej, zapewniając, że wszystkie aspekty projektu zostaną ukończone na czas i w ramach budżetu. Obejmuje to opracowanie szczegółowego planu projektu, koordynację z zespołami procesowymi i zapewnienie, że wszystkie zasoby są dostępne do pomyślnego zakończenia projektu.
  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działalności zakładu (produkcja, administracja, magazyn, logistyka, kontrola jakości, utrzymanie ruchu). Obejmuje to opracowanie i wdrożenie standardowych procedur operacyjnych, zapewnienie właściwej konserwacji sprzętu i zarządzanie zapasami zakładu.
  • Opracowanie i wdrożenie strategii poprawy wydajności i produktywności, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności ze wszystkimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Obejmuje to identyfikację obszarów do poprawy, opracowanie planów działań i monitorowanie postępów w stosunku do ustalonych celów.
  • Zarządzanie budżetem i zasobami zakładu, zapewniając, że wszystkie wydatki mieszczą się w ramach ograniczeń budżetowych. Obejmuje to opracowanie rocznego budżetu, monitorowanie wydatków i identyfikowanie możliwości zmniejszenia kosztów.
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, aby osiągnąć cele biznesowe. Obejmuje to współpracę z innymi działami, aby zapewnić, że działalność zakładu jest zgodna z ogólną strategią firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz zarządzaniu zespołem (poświadczone sukcesami zawodowymi).
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów produkcji, optymalizacji, wdrażaniu Lean Manufacturing.
  • Umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych, kosztów produkcji, skutecznego wdrażania zmian w procesie.
  • Postawa proaktywna, duża samodzielność i odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w branży nowoczesnych technologii w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z możliwością włączenia do pakietu osób najbliższych.
  • Możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, których koszt dzielony jest na pół pomiędzy Ciebie i pracodawcę.
  • Dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, bony świąteczno-noworoczne.
  • Efektywnie funkcjonujący program pomysłów pracowniczych oraz wewnętrzny program wymiany wiedzy.
  • Możliwość dofinansowania szkoleń i studiów.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy).
  • Niekorporacyjną kulturę pracy, dużą samodzielność.